Detajet e Prones

NE MJULL BATHORE VILE 3 KATESHE PER SHITJE! Mjull Bathore, Tirana, Albania

ID: Billion1123
Per Shitje 385,000 €

Në Mjull Bathore ofrojmë vilë 3 katëshe për shitje.E ndodhur në një prej rezidencave më të bukura dhe me cilesore,është një nga komplekset më të reja të vilave elegante dhe plot stil ,e cila do të ofrojë një arkitekturë të ndërthurur përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Ndodhet larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë.Residenca do të ofrojë hapësira dhe pamje mahnitëse të zonës përreth, orientim shumë të mirë me qëllimin shfrytëzimin maksimal të dritës natyrale, projekt me konstruksion mbajtës betonarme për të përballuar termete deri në 9 ballë, cilësi të lartë ndërtimi dhe fasada e dekoruar është realizuar me sistem kapote për termoizolim, densiteti mjaft i ulët i ndërtimit i cili lë vend hapësirave të bollshme të gjelbëruar, pishinë e përbashkët , park rekreativ dhe kënd lojrash për fëmijë. Vila që ofrojmë për shitje 3 kateshe + bodrum me sipërfaqe totale ndertimi 367.84 m2 + oborr 151.7 m2, parkim per 2 makina. Kati nëntokë,kati -1, ka nje sipërfaqe prej 98.54m2,e cila ka një depo dhe vend parkimi.Kati përdhe ka nje sipërfaqe totale prej 97.58 dhe është i organizuar në një sallon te bollshëm së bashku me kuzhinën,ambientin e ngrënies dhe një tualet me dritare.Janë dy dritare triplet dhe një dritare normale në këtë kat, cka e bën të jetë i mirëndricuar.Kati perdhe ka dy dalje për në pjesën e oborrit i cili është i pozicionuar në te dy anët e vilës,ku në njërën pjesë ka vend për parkim.Kati i parë ka një sipërfaqe prej 88.33 m2 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, njëra prej të cilave ka dalje ne ballkon,në një ambient teknik dhe një tualet me dritare.Kati i dytë ka një sipërfaqe prej 88.53 m2 dhe është i organizuar në një dhomë gjumi spacioze,me dalje në ballkon,në një garderobë,një kënd studimi,një tualet të bollshëm me dritare.Për tu ngjitur në të gjitha katet përvec shkallëve të brëndëshme vila ka dhe ashensor. Momentalisht vila është ne faze suvatimi. Për më shumë informacione ose një vizit ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION