Detajet e Prones

TEK ISH-BLLOKU, APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA! Ish Blloku, Tirana, Albania

ID: Billion1117
Per Qira 2,000 €

Tek Ish-Blloku, apartament 2+1+2 per qira. Vendndodhja e apartamenti ne nje zone elitare, teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje nga pallatet me te reja,te mire-administruar me ashensor. Kati ne te cilin ndodhet apartamenti ka vetem dy hyrje cka ju jep mundesine e privatesise dhe komoditetit. Eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, ne nje sallon me dalje ne ballkon dhe kuzhine te vecuar, ne dy dhomat e gjumit dhe ne dy tualetet. Apartamenti ka nje investim deri ne detaje duke nisur qe nga parketi, veshja e mureve me pllake te vecante qe ka si funksion ruajtjen e energjise por edhe dekorativ. Investim gjithashtu ka ne pjesen e dyerve dhe dritareve te cilat jane me material dhe stil te vecante, me sistem qe ben izolim termik dhe akustik, pengon perplasjen dhe rezistent ngaj zjarrit. Arredimi eshte bere me arkitekt dizajner dhe te gjitha mobiljet jane nga brand-et me te mira dhe me te vecanta italiane. Sistemi i ndricimit eshte i gjithi Led dhe me detaje moderne. Keto dhe detaje te tjera e bejne kete apartament nga me te vecantet ne treg dhe perfekt per te jetuar. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA