Detajet e Prones

TEK ISH BLLOKU APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! Gjimnazi Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania

ID: Billion1115
Per Shitje 83,700 €

Ne zonen me elitare, Ish Blloku, shitet apartament 1+1.Zona ne te cilen ndodhet apartmenti eshte pika tjeter e forte e kesaj prone e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget me te frekuentuara te kryeqytetit dhe gjithashtu ka kerkese te larte per qera, e cila mund te sjelle te ardhura shume te mira mujore.Eshte ideale per banim dhe per investim.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Ka nje siperfaqe 54 m2 .Organizimi i apartamentit eshte perfek dhe ka orientim optimal cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

BLERINA CELIKU