Detajet e Prones

NE MISTO MAME, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! Misto Mame, Tirana, Albania

ID: Billion1114
Per Qira 1,300 €

Ne Misto Mame ambient komecial per qira. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore ne nje pozicion mjaft te favorshem per cdo lloji aktiviteti biznesi. Ambienti eshte i organizuar nga 188m2 dhe ka 500m2 oborr per parkime. Ambienti i katit te pare perfshin hapsiren open space dhe nje tualet. Ambienti ka fasad xhami dhe qepena qe e bejne kete ambient mjaft te sigurt. Parkimi eshte 1 shtruar me pllaka dhe me lulishte te mirembajtur, i rrethuar me kangjella dhe porte. Ambiente te pershtatshme per ekspozita mobilerie, paisje elektro shtepiake, elektrike, hidrosanitare, sisteme kondicionimi, per klinike mjeksore etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI