Detajet e Prones

NE BLLOK,AMBIENT BIZNESI PER QIRA! Blloku, Tirana, Albania

ID: Billion1113
Per Qira 1,700 €

Ofrojme ambient biznesi per qira i ndodhur ne zonen e Bllokut.Ambienti ndodhet ne nje zone elitare,nje zone teper te preferuar per banim dhe investim,per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget me te frekuentuara te kryeqytetit.Ndodhet ne katin 0 te nje godine 3-kateshe dhe aksesohet direkt me rrugen kryesore.Ambienti ka nje siperfaqe prej 138m2 me lartesi 3m dhe organizohet nga nje salle e madhe dhe dy te vogla,nje kuzhine dhe nje tualet. Mund te perdoret per zyra te tipologjive te ndyshme biznesi.Ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION