Detajet e Prones

NE QENDER TE TIRANES, AMBIENT 130 ME QIRA! Qender, Tirana, Albania

ID: Billion1111
Per Qira 1,400 €

Ne Qender te Tiranes, ne nje nga ndertesat kryesore dhe me prestigjioze te biznesit Torre Drin, ofrojme ambient zyre me qera. Ambienti qe disponojme ndodhet ne katin e shtate dhe ka siperfaqe 130m2. Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore etj. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, etj. Cmimi 550 euro bruto. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA