Detajet e Prones

TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 2+1 ME QIRA! Rruga e Kavajes, Tirana, Albania

ID: Billion1109
Per Qira 500 €
Dhene me qira

Ne fillim te Rruges se Kavajes, shume prane qendres se Tiranes dhe ne afersi me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, mjekesore, arsimore dhe financiare dhe cdo fasilitet tjeter te nevojshem per jetese ofrojme apartament 2+1 per qira. Me nje vendodhje ne nje zone elitare, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare.Rruga e Kavajes eshte nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar si dhe per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Apartamenti te cilin e ofrojme per qira ndodhet ne nje nga pallatet me te reja te zones. Me nje cilesi te larte ndërtimi, duke ofruar cilësinë më të mirë në treg si në projektim dhe zbatim, nëpërmjet implementimit të teknologjisë më të lartë dhe bazuar në standartet europiane të ndërtimit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 76m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, e cila ka dalje ne ballkon; ne 2 dhomat e gjumit dhe ne tualetin. Apartamenti ka organizim perfekt dhe orientim optimal,cka e bën të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti eshte i sapomobiluar. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA