Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion1106
Per Shitje 260,000 €

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje te Kodra e Diellit.Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i pozicionuar ne katin e 7-te dhe ka nje siperfaqe totale prej 145m2. Apartamenti eshte i organizuar ne kuzhine pak te vecuar nga dhoma e ndenjes spacioze e cila ka dalje ne ballkon,ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne zonen e nates, sic jane dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet,ne garderoben dhe ne tualetin kryesor.I gjithe apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme,te cilat jane te markave me te mira.Apartamenti eshte i pabanuar me pare.Ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION