Detajet e Prones

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion1105
Per Qira 300 €
Dhene me qira

Astiri nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar .Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Nje pike qe ka nje rrjet te zhvilluar rrugor,prane rruges Teodor Keko qe eshte aks lidhes i Unazes se Madhe te Tiranes. Ne kete zone ofrojme apartament 2+1 per qira . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private, prane Viles L. Apartamenti eshte 110 m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon dhe kuzhine e perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka orjentim dhe ndricim optimal. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA