Detajet e Prones

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, ZYRE ME QIRA! Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania

ID: Billion1104
Per Qira 600 €

Tek Bulevardi Zogu i Pare, ambient per zyre me qira. Ne ndertesen me te re, me cilesi teper te larte ndertimi dhe arkitekture te vecante, ne nje distance vetem 4 minuta nga Qendra e Tiranes ofrojme nje super apartament me 3 hapesira te vecanta pune per qira. Ambienti ndodhet ne katin e trete; ka siperfaqe 105m2; eshte i organizuar ne tre dhoma, nje tualet dhe nje ballkon spacioz dhe eshte e shtruar me parket. Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore etj. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, etj. Disponon edhe nje post parkimi. Cmimi 600 euro neto. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA