Detajet e Prones

TEK ZOGU I ZI, APARTAMENT 2+1 ME QIRA! Zogu i zi, Tirana, Albania

ID: Billion1103
Per Qira 450 €
Dhene me qira

Tek Zogu i Zi, ofrojme apartament 2+1 per qira. Ne nje zone teper te preferuar per banim per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit ofrojme apartament me qira per banim. Apartamenti qe ne disponojme per qira ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar dhe ka siperfaqe 84m2. Eshte i organizuar ne nje korridor ne hyrje te apartamentit; dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen e cila ka dhe dritare per te bere te mundur aspirimin e ambientit; dy dhomat e gjumit dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte investuar se fundmi dhe mobilimi bashke me elektroshtepiaket jane te reja. Te gjitha dhomat kane kondicioner. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim gje e cila e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +3556933500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA