Detajet e Prones

TEK ZOGU I ZI, AMBIENT BIZNESI ME QIRA! Zogu i Zi, Tirana, Albania

ID: Billion1102
Per Qira 1,620 €

Tek Zogu i Zi, ne nje nga zonat kryesore ne Tirane per zhvillimin e biznesit dhe aktiviteteve tregetare, ofrojme ambient me qira per zyra. Zona eshte nje nga me te preferuarat per biznes duke qene se te jep mundesine te kesh akses te lehte dhe te shpejte ne pikat me strategjike te kryeqytetit. Lokacioni i pallatit i jep prioritet banoreve, edhe njesive tregetare te cilat zene te gjithe katin perdhe dhe pjeserisht katin e pare ne fasaden e objektit duke i ofruar mundesi bizneseve te jene te lehte aksesueshme jo vetem nga banoret e pallatit, por edhe nga kalimtaret qe qarkullojne ne zone. Ambienti qe ne ofrojme per qira ndodhet ne katin e dyte dhe ka siperfaqe 162m2. Ambienti aktualisht eshte i organizuar ne ambiente te ndara, por mund te behet open space. Eshte i pershtatshem per call center apo aktivitete te tjera te ngjashme. Ofrohet me cmim 10 euro/m2 neto. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.+355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA