Detajet e Prones

APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E ELBASANIT PER QIRA! Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion1100
Per Qira 700 €

Tek Rruga e Elbasanit, nje nga zonat me te kerkuara per banim per shkak te aksesit direkt me rruget kryesore, afersi me qendren e Tiranes, zone elitare, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare ofrojme apartament 3+1+2 per qera. Apartamenti ka siperfaqe prej 146 m2, ndodhet ne katin e tete ne nje nga pallatet me te mira te zones dhe ofrohet i mobiluar si ne foto. Apartamenti eshte i mireorganizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, 3 dhomat e gjumit dhe dy tualete. Apartamenti ka orientim teper te favorshem dhe ofron nje super pamje. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA