Detajet e Prones

TEK MYSLYM SHYRI, APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA! Myslym Shyri, Tirana, Albania

ID: Billion1099
Per Qira 700 €
Dhene me qira

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, me akses direkt me Myslym Shyrin dhe Rrugen e Kavajes ofrojme apartament me qira. Me nje vendodhje ne nje zone elitare, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare.Rruga Him Kolli eshte nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar si dhe per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Apartamenti te cilin e ofrojme per qira ndodhet ne katin e dyte te pallatit i cili ka cilesi te larte ndërtimi, duke ofruar cilësinë më të mirë në treg si në projektim dhe zbatim, nëpërmjet implementimit të teknologjisë më të lartë dhe bazuar në standartet europiane të ndërtimit i perfunduar ne vitin 2015 me cdo sherbim te nevojshem per jetese. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit, ka siperfaqe 148m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor spacioz ne hyrje i cili te dergon ne dhomen e ndenjes e cila ka dhe nje ballkon me orientim nga lindja; kuzhina e apartamentin eshte ne nje dhome te vecante; dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet dhe ballkon spacioz me orientim ne perendim dhe tualeti kryesor. Apartamenti eshte i investuar ne detaje, me mobilim modern dhe te gjitha elektroshtepiaket te cilesise me te larte dhe shume pak te perdorura. Cmimi 700 euro neto. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA