Detajet e Prones

TEK RRUGA E KAVAJES APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Rruga e Kavajes, Tirana, Albania

ID: Billion1089
Per Qira 350 €
Dhene me qira

Apartament 1+1 per qira, me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare, linja urbanistike. Apartamenti ndodhet te Rruga e Kavajes , prane Globe dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri mireadministruar , te pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme, ka orientim ideal dhe eshte i ndricuar nga dielli ne pjesen me te madhe te dites. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA