Detajet e Prones

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion1077
Per Shitje 67,900 €

Ofrojme apartament per shitje ne nje prej komplekseve me cilesore banimi dhe sherbimesh ne Rr. "Artan Lenja" (zonen e njohur si "Ish Fusha e Aviacionit"). Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Hapesira qe e karakterizon kete zone, me bulevardin ne pjesen jugore te tij dhe me objektet me administrim shteteror ne Lindje, Veri dhe ne Perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Me nje oborr te brendshem te aksesueshem vetem me ane te rrugicave pedonale dhe me nje gjelberim qe shkrihet me pjesen e bulevardit ne hyrje te tij, e ben kete nje kompleks sa funksional po aq dhe organik. Nje seksion eshte i perbere nga minimumi 4 hyrje ne kat si dhe maksimumi 6 hyrje ne kat ku jane ne funksion te tyre 2 ashensore me shpejtesi 1.8 m/sec per cdo godine. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 67.9 m2 dhe ndodhet ne katin e nente.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje menyre te rregullt ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen,me dalje ne ballkon,nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ka orientim optimal dhe planimetri te rregullt! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION