Detajet e Prones

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT 2+1+2 APARTAMENT PER SHITJE! Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 108.5
  • 2
  • 2
  • Harta
  • 134
ID: Billion1076
Per Shitje 108,500 €

Ofrojme apartament per shitje ne nje prej komplekseve me cilesore banimi dhe sherbimesh ne Rr. "Artan Lenja" (zonen e njohur si "Ish Fusha e Aviacionit"). Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Hapesira qe e karakterizon kete zone, me bulevardin ne pjesen jugore te tij dhe me objektet me administrim shteteror ne Lindje, Veri dhe ne Perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Me nje oborr te brendshem te aksesueshem vetem me ane te rrugicave pedonale dhe me nje gjelberim qe shkrihet me pjesen e bulevardit ne hyrje te tij, e ben kete nje kompleks sa funksional po aq dhe organik. Nje seksion eshte i perbere nga minimumi 4 hyrje ne kat si dhe maksimumi 6 hyrje ne kat ku jane ne funksion te tyre 2 ashensore me shpejtesi 1.8 m/sec per cdo godine. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 108.5 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen ,e cila ka dalje ne ballkon,ne dy dhomat e gjumit,njera me tualet dhe ne tualetin kryesor.Apartamenti ka orentim optimal. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni : +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION