Detajet e Prones

TEK GREEN CITY, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! Astiri, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 45
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 104
ID: Billion1074
Per Qira 400 €

Ne nje nga komplekset me te reja dhe me cilesi teper te larte ndertimi ofrojme ambient biznesi me qira.Zona ne te cilen ndodhet ka akses direkt ne unazen e madhe, me levizshmeri te larte dhe perfekte per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme tregtare, ofrojme ambient per qera, ideal per zyre apo dyqan. Ambienti ka siperfaqe prej 45m2 dhe ndodhet ne katin zero te kompleksit dhe ka vetem nje shkalle te vogel, tre dritare te medha dhe nje tualet. Kompleksi ofron sistem administrimi dhe security 24 ore. Çmimi është 400 €, neto! Per me teper informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. +355692033500

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA