Detajet e Prones

TEK DON BOSKO, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Don Bosko, Tirana, Albania

ID: Billion1073
Per Shitje 92,000 €

Ofrojme apartament per shitje ne Don Bosko, ne nje nga zonat me te kerkuara te TIranes. Zona ofron te gjitha fasilitetet dhe sherbimet e nevojshme. Eshte nje zone qe ka akses rrugor te shpejte, shume prane kryqezimit kryesor te "Zogu i Zi". Ne nje kompleks te ri te vitit 2021 shtate dhe nente kate i cili ka nje kat nentoke parkim dhe nje kat i cili eshte per biznese. Kompleksi ka cilesi dhe teknologji te larte ndertimi me punime mjaft cilesore qe nga izolimet termike dhe akustike me sistem kapot, tek kualiteti ne materialet elektrike dhe hidraulike etj. Ndertimi sapo ka mbaruar fazen e karabinas dhe perfundon se shpejti. Ne kete kompleks ne katin e trete shitet apartament 2+1+2 me nje siperfaqe 92m2. Apartamenti ndodhet shume prane kompleksit Vizion Plus. Organizohet me korridorin prites qe te lidh me kuzhinen dhe sallonin me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete njeri prej te cileve me dritare. Apartamenti ka nje orientim optimal qe siguron hapsira te mire ndricuara. Siguron pamje fantastike te hapur dhe te lire. Apartamenti disponon dhe nje post parkimi me vlere ekstra 13.000 euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI