Detajet e Prones

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 102.6
  • 2
  • 2
  • Harta
  • 85
ID: Billion1072
Per Shitje 103,000 €

Ofrojme apartament per shitje ne nje prej komplekseve me cilesore banimi dhe sherbimesh ne Rr. "Artan Lenja" (zonen e njohur si "Ish Fusha e Aviacionit"). Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Hapesira qe e karakterizon kete zone, me bulevardin ne pjesen jugore te tij dhe me objektet me administrim shteteror ne Lindje, Veri dhe ne Perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Me nje oborr te brendshem te aksesueshem vetem me ane te rrugicave pedonale dhe me nje gjelberim qe shkrihet me pjesen e bulevardit ne hyrje te tij, e ben kete nje kompleks sa funksional po aq dhe organik. Nje seksion eshte i perbere nga minimumi 4 hyrje ne kat si dhe maksimumi 6 hyrje ne kat ku jane ne funksion te tyre 2 ashensore me shpejtesi 1.8 m/sec per cdo godine. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 102.6 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banimi.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon,ne dy dhomat e gjumit, njera prej te cilave ka tualet dhe tualeti kryesor.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Per te rezervuar nje vizite ne prone ose te marr me shume informacione mund te kontaktoni+355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION