Detajet e Prones

NE FARKE VILE 3 KATESHE PER SHITJE! Farke, Tirana, Albania

ID: Billion1055
Per Shitje Kontakto për cmimin

Shitet vile 3 kateshe ne Farke.Vila ka nje siperfaqe totale 500 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 kate mbi toke dhe nje kat pjeserisht nen toke.Kati perdhe organizohet ne nje garazhd me dy poste parkimi, nje ambient teknik,nje ambient relaksi, nje lavanderi, nje tualet dhe shkallet e brendeshme qe te cojne ne katin e pare.Kati i pare organizohet ne nje korridor,nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon ne shkallet e brendeshme dhe shkallet e jashtme.Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi ,njera prej te cilave ka tualet dhe dalje ne ballkon,nje tualet kryesor dhe shkallet e brendeshme. Vila ka organizim perfekt dhe ndricim optimal.Ka nje stil bashkekohor dhe cilesi shume te mire ndertimi. Zona ne te cilen ndodhet te ofron qetesine dhe ajrin e paster. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontakoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA CELIKU