Detajet e Prones

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Ish Parku, Tirana, Albania

ID: Billion1054
Per Shitje 125,000 €

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje tek Ish Parku i Autobuzave.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 117m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te mire-administruar me ashensor. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi,njera prej te cilave me tualet dhe dalje ne ballkon,dhe tualeti kryesor.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode! Disponon dokumentacion te rrehullt hipotekor! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA CELIKU