Detajet e Prones

KODRA E DIELLIT,AMBIENT BIZNESI PER QIRA! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 70
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 65
ID: Billion1053
Per Qira 500 €

Jepet ambient biznesi per qira ne zonen e Kodres se Diellit.Ambienti ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi:zyra,bar-kafe,farmaci,dyqan, etj. Ndodhet shume prane rruges kryesore ne nje zone familjare. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

MARJETA FERATAJ