Detajet e Prones

NE BLLOK APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA! Ish Blloku, Tirana, Albania

ID: Billion1051
Per Qira 600 €

Jepet me qira apartament 2+1+2 i ndodhur ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon , dy dhoma gjumi dhe 2 tualete njeri prej te cileve me dritare . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri , te mireadministruar te pajisur me kamera sigurie dhe me dy ashensor .Apartamenti ka nje mobilim komod. Ndodhet ne nje nga zonat me kerkuara te Tiranes, prane qendres duke ofruar te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA