Detajet e Prones

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Liqeni i Thate, Tirana, Albania

ID: Billion1050
Per Shitje 125,000 €

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje te zona e Liqenit te Thate! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te mire-administruar me ashensor. Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Gjithashtu apartamenti perfshin dhe nje garazh ne cmim i cili eshte 24m2! Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode, eshte zone e qete,e paster dhe teper e preferuar si per banim dhe per investim! Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose per te rezervuar nje takim ne prone kontaktoni ne numrin +3556920330500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION