Detajet e Prones

NE BLLOK AMBIENT KOMERICAL 70 M2 PER QIRA! Ish Blloku, Tirana, Albania

ID: Billion1049
Per Qira 1,000 €

Ofrohet ambient komercial per qira i ndodhur ne Bllok. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2 .Ambienti ndodhet ne nje zone te pershtatshme per shume aktivitete biznesi si: zyre noterie,farmaci,institucion financiar ,parukeri,klinike dentare etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.

Detajet e Agjentit

BLERINA CELIKU