Detajet e Prones

TEK BLLOKU , LOKAL PER QIRA !! Ish Blloku, Tirana, Albania

ID: Billion1048
Per Qira 4,000 €

Jepet me qira Bar-Restorant ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, ne Bllok. Ka nje siperfaqe totale prej 280m2 + 100 m2 parking dhe magazine. Lokali eshte i gjithi me fasade xhami me nje vizibilitet te larte ne rruge kryesore shume prane institucioneve te ndryshme gje qe e ben shume te favorshem per zhvillimin e aktivitetit te biznesit si Lokal, Bar-Caffe , Restorant , Club etj. Eshte i investuar se fundmi me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Eshte i organizuar nga ambienti open space 100m2 ne hyrje pastaj behet shperndarja e ambientit tjeter 90m2 ,me pas ndahet ne tre dhoma bosh , ambientet e tualetit te ndara (femra/meshkuj), nje magazine ( e shfrytezuar me perpara si kuzhine me pajisjet dhe frigoriferin ) dhe dalja ne parking me hapsire 100m2 e bollshme per 7 makina. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

ESMERALDA TAFAJ