Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion1047
Per Shitje 90,000 €

Tek Kodra e Diellit, apartament 2+1+2 per shitje! Apartamenti ka nje siperfaqe 110 m2 bruto dhe 95 m2 neto dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma dhumi, dy tualete dhe nje verande. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone qe te ofron qetesi per nje jetese sa me komode. Momentalisht eshte lene me qira dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI