Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion1045
Per Shitje 100,000 €

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament me siperfaqe 89m2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar . Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet . Apartamenti ka nje orientim perfekt me pamje te mrekullueshme ne dy kahe:Liqeni dhe Kopshti Botanik.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes pasi pervecse ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, ka akses ne zonat me te frekuentuar dhe ne linjat kryesore te autobusave urban te Tiranes.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

Detajet e Agjentit

MARJETA FERATAJ