Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT,APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion1044
Per Qira 450 €
Dhene me qira

Tek Kodra e Diellit, jepet me qira super apartament me siperfaqe 105m2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar . Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome matrimoniale, nje dhome gjumi tjeter dhe nje tualet . Apartamenti ka nje orientim perfekt me pamje te mrekullueshme ne dy kahe:Liqeni dhe Kopshti Botanik.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes pasi ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

Detajet e Agjentit

MARJETA FERATAJ