Detajet e Prones

TE LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Liqeni i Thate, Tirana, Albania

ID: Billion1035
Për Shitje 120,000 €

Tek Liqeni i Thate, ofrohet apartament 2+1+2 per shitje me siperfaqe 100 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te kerkuara . Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridror shperndares , dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon( i cili momentalisht eshte shfrytezuar si kuzhine), dy dhoma gjumi , njera me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ka pamje nga liqeni . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode dhe te qete. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.0692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA