Detajet e Prones

TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 2+1 PER QIRA. Rruga e Kavajes, Tirana, Albania

ID: Billion1025
Per Qira 1,000 €

Tek Rruga e Kavajes, apartament 2+1 per qira. Apartamenti ka siperfaqe prej 88 m2 dhe pozicionohet ne katin e peste ne nje nga ndertesat me te mira te zones. Apartamenti ka nje mobilim modern si ne foto, gje e cila e ben teper komod per banim. Kompleksi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme dhe afersia me qendren e Tiranes e ben perfekt per jetese. Cmimi 1000 euro neto. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA