Detajet e Prones

NE VAQARR TOKE PER SHITJE! Vaqarr, Tirana, Albania

ID: Billion1019
Për Shitje Kontakto për cmimin

Shitet 3000 m2 toke ne Vaqarr .Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem nga Tirana. Vend i pershtatshem per investim,toka ka permbajtje ujore e cila te lejon mundesine per te hapur puse dhe mos mungeses se ujit ,ka mundesi elektriciteti.Mundesi zhivillimi te bisneseve ,ndertimin e kapanoneve te ndryshme si dhe per vile banimi pasi eshte ne nje zone qe po zhvillohet.Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO