Detajet e Prones

TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Kopshti Botanik, Tirana, Albania

ID: Billion890
Per Shitje 330,000 €

Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat shume te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , te mireadministruar , ne katin e trete. Apartamenti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 2 tualete me dritare. Eshte i investuar se fundmi dhe ka orientim nga jugu gje qe e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Ka nje siperfaqe totale prej 200m2 dhe 90m2 verande. Apartamenti ka nje pamje fantastike nga liqeni artificial. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e qete qe ofron te gjithe facilitetet per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit