Detajet e Prones

NE GJIPE 58000 M2 TOKE PER SHITJE! Himare, Himarë, Albania

ID: Billion780
Për Shitje Kontakto për cmimin

Shitet 58000 m2 toke ne Gjipe .Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem ,afer rruges kryesore. Vend i pershtatshem per investim , fshat turistik,mundesi zhivillimi te bisneseve te ndryshme. Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO