Detajet e Prones

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA! Rruga Peti, Tirana, Albania

ID: Billion695
Për Qira 650 €
Dhene me qira

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate. Ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit per shkak te qetesise dhe afersise me liqenin artificial dhe Liqenin e Thate, tek Rruga Peti ofrojme apartament me qira. Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 105m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Ka organizim dhe orjentim te favorshem. Bashke me apartamentin ofrohet edhe nje post parkimi me cmim ekstra 50 euro. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni. +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA