Detajet e Prones

TEK ISH STACIONI I TRENIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Ish Stacioni i Trenit, Tirana, Albania

ID: Billion600
Per Shitje 107,000 €

Tek Ish Stacioni i Trenit jepet per shitje apartamenti 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe 105.43 m2 dhe eshte i oraganizuare ne nje koridor shperndares, nje kuzhine dhe sallone te perbashket, dy tualete, dhe dy dhoma gjumi me dalje ne ballkone. Apartamenti ka nje orjentime te favorshem dhe te gjitha dhomat i ka me dritare nga lindja , qe sigurone mire ndricimin e tyre. Apartamenti shitet e mobiluar. Ai ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 12 katesh me ashensore. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes qe ploteson te gjitha fasilitetet per nje jetes sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI