Detajet e Prones

NE PORCELAN AMBIENT BIZNESI NE SHITJE! porcelan, Tirana, Albania

ID: Billion599
Per Shitje 29,000 €

Ne Porcelan ambient ne shitje e pershtatshme per zyra,studio,noteri etj.Ka nje siperfaqe prej 18 m2 dhe ndodhet ne nje zon qe ka angazhim pune.Ka dokumentacion të plotë të hipotekës. Për më shumë informacion dhe për të vizituar pronën kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

Valentina Halili