Detajet e Prones

NE 21 DHJETOR APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! 21 Dhjetori, Tirana, Albania

ID: Billion598
Per Shitje 95,000 €

Ne 21 Dhjetori shitet apartament 2+1+studio dhe dhome gatimi me vete.Ka nje siperfaqe prej 117m2 ne katin e 4 ne nje pallat ekzistues.Orientim nga lindja dhe jug. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitet per nje jetese komode, pasi eshte prane Qendres. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

Valentina Halili