Detajet e Prones

PRANE SELVISE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE Selvia, Tirana, Albania

ID: Billion596
Per Shitje 73,000 €
Rezervuar

Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane Selvise, te Gjimnazi Partizani. Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, salloni se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues , te mirembajtur . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitet per nje jetese komode, pasi eshte shume prane Qendres. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla