Detajet e Prones

RRUGA E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 NE SHITJE Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion595
Per Shitje 88,000 €

Tek Rruga e Elbasanit jepet apartament per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 92 m2 dhe eshte i organizuar ne nje kuzhine dhe sallone te pebashket dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti momentalisht eshte perdorur per zyre dhe ekziston mundesia e shfrytezimit perseri si i tille. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe mundeso te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per nje jetes sa me komode. zona eshte zone e frekuentuar dhe ideja e zyrave do ishte e favorshme. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI