Detajet e Prones

TEK 5 MAJI, AMBIENT PER ZYRA ME QIRA Rruga 5 Maji, Tirana, Albania

ID: Billion594
Per Qira 1,000 €

Tek 5 maji jepet me qira ambiente per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe 90m2. Ambienti ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar dhe ka nje ndertim cilesore. eshte i organizuar ne nje dhome kryesore nje depo dhe nje tualete.Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI