Detajet e Prones

TEK PAZARI I RI , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !! Pazari I Ri, Tirana, Albania

ID: Billion593
Per Shitje 103,000 €

Shitet apartamenti 2+1 i ndodhur shume prane qendres, ne zonen e Pazarit te Ri .Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi , nje sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon , i ndricuar gjate gjithe dites per shkak se ka dritare te medha dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe totale prej 86m2 dhe ndodhet ne kati e katert, ne nje pallat te ri 9 katesh , me ashensor dhe te mirmbajtur.Apartamenti eshte me orientim jug-lindje dhe me nje organizim dhe planimetri te rregullt. Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te kerkuar e cila ofron te gjitha facilitetet pasi ndodhet prane qendres. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni, 0692033500 !!

  • billionrealty.city_center
  • billionrealty.shopping_center
  • billionrealty.historic_area
  • billionrealty.police
  • billionrealty.hospital
  • billionrealty.public_library
  • billionrealty.school

Detajet e Agjentit

ESMERALDA TAFAJ