Detajet e Prones

TEK 5 MAJI, RESTORANT PER QIRA Rruga 5 Maji, Tirana, Albania

  • Bar / Restaurant
  • 150
  • 0
  • 0
  • Harta
  • 113
ID: Billion592
Per Qira 1,500 €

Tek 5 Maji jepet restorant per qira. Ambienti ka nje siperfaqe 150m2 dhe i paperdorur me pare. Ambienti eshte i mire arreduar dhe shume cilesore. Restoranti eshte i organizuar nga kuzhina dhe ambjenti i ngrenies i cili ka nje hapsire jashte dhe hapsiren e brendshme te ndare ne 2 kate. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI