Detajet e Prones

NE FARKE VILE 2 KATESHE PER SHITJE! Farke, Tirana, Albania

ID: Billion566
Per Shitje 500,000 €

Ofrojme vile per shitje ne zonen e Farkes, me siperfaqe trualli 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 365 m2 .Siperfaqja e cdo kati eshte 150 m2 dhe 70m2 bodrum me te gjitha paisjet e instalimet e nevojshme, 350m2 oborr i kuruar dhe i mbjelle me ullinj e peme frutore .Vila eshte ne nje pozicion te mrekullueshem me pamje te lire nga Liqeni i Farkes dhe Dajtit. Ndertim i vitit 2020 dhe nje projekt fantastik i idertuar ne detaje per nje jetese komode. Zona ne te cilen ndodhet ofron nje qetesi dhe nje pamje relaksuese. Kati i 1 i viles me dy hyrje organizohet nga nje sallon i madh me disa hapsira ndenjeje me dalje ne verande te madhe ,1 kuzhine gatimi te vecuar dhe nje tualet . Kati i 2 ka hapsira te mjaftueshme per tu pershtatur ne 3 dhoma por aktualisht organizohet ne 1 dhome matrimoniale me ballkon + garderobe , 1 dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe 1 tualet . Vlen per tu permendur investimi ne vile me nje sistem chiller ngrohje ftohje nga dyshemeja ,sistem SmartHome , si dhe panele diellore ,sistem termoizolimi dhe akustike . Me tarrace solete dhe cati . Ka 1 dhoma teknike 65 m2 e perdorur si magazine. Ne oborr ka kapacitet per parkim deri ne 5 makina . Vila ka sistem survejimi . Vila disponon hipoteke dhe shitet e mobiluar ! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

Zyra Billion