Detajet e Prones

NE JALE SHITET 4800M2 TOKE ME PLAN STUDIMOR1 Jale, Vlorë, Albania

ID: Billion555
Per Shitje Kontakto për cmimin

Shitet 4800m2 toke buze detit ne Jale me plan studimor per ndertim. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesija dhe relaksi duke e ber nje prej vendet me te lakmuara nga pushushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

Zyra Billion