Detajet e Prones

NE ASTIR JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA! Astir, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 120
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 78
ID: Billion526
Per Qira 600 €

Jepet ambjent me qira ne zonen e Astirit. Ambjenti perbehet nga nje siperfaqe 120m2 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: estetike,klinike f,market,mobileri etj,. Ndodhet ne katin 1 dhe ndodhet buye rruge. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Detajet e Agjentit

MARJETA FERATAJ