Detajet e Prones

TEK PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! Pallatet Cabej, Tirana, Albania

ID: Billion525
Per Shitje 72,000 €

Shitet apartament 2+1 tek ''Pallatet Cabej''. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98m2 dhe ndahet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen dhe 1 tualet. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete, familjare dhe te ofront te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Disponon dokumemtacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Detajet e Agjentit

MARJETA FERATAJ