Detajet e Prones

TEK REZIDENCA LONG HILLS,VILE NE SHITJE Long Hill Rezidenc, Tirana, Albania

ID: Billion524
Per Shitje 600,000 €

Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me luksoze dhe me të preferuara per banim “Long Hill Residence” .Tipologjia e viles eshte ndertim 2 Kate me nje siperfaqe totale ndertimi 318.2 m2 .Zona e dites eshte e vendosur ne katin e pare me nje sip 123.8 m2,verande 18.6m2, përfshin ambientin ndenjes, gatimin dhe ngrënien.Nëpërmjet verandës, kalohet nga zona e ditës në kopështin e katit përdhe.Kati I dyte i ka të gjitha dhomat të ekspozuara në ambientet e kopshtit ka nje siperfaqe 114/m2 organizohet ne 2 dhoma gjumi secila me tualet dhe garderobe ,ambient ndenje ,dhome depo dhe ballkon.Ka nje sip 80.4m2 Mjedisi që të ofron komplesi i shton vlerë jetës suaj. Kënaqësia e komfortit të vërtetë. Në rezidencën Long Hill ju do të gjeni të gjitha lehtësitë që ju nevojiten.Rezidenca Long Hill ofron ambiente sportive dhe rekreative Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), Rrugë këmbësorësh të përshtatshme për ecje, bicikleta dhe vrap nën hijen e pemëve; Kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant, vinotekë, qëndër shëndeti dhe bukurie (fitness, areobi, spa, sauna, banjo turke).Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontakton

  • billionrealty.countryside
  • billionrealty.shopping_center
  • billionrealty.fire_station
  • billionrealty.hospital
  • billionrealty.public_library
  • billionrealty.school

Detajet e Agjentit

Irida Kalldani