Detajet e Prones

TEK PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Pallatet Cabej, Tirana, Albania

ID: Billion523
Per Shitje 80,000 €

Shitet apartament 2+1 tek Pallatet Cabej.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireorganizuar te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen,1 ballkon qe te ofron nje pamje te mrekullueshme te Tiranes.Ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet bosh. Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete, familjare dhe te ofront te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Disponon dokumemtacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Detajet e Agjentit

MARJETA FERATAJ